Jaké by to bylo, když byste překonali nějakou překážku, bolest, lítost, nepříjemnou emoci, odmítnutí a prožívali v životě radost?

ZASE ODMÍTNUTÍ? UŽ NE! 

aneb

Jak se odmítnutí skrze lásku k tanci přerodilo do svobody.

 

Stáhněte si eBook ZDARMA

  • Chci si přečíst poutavý příběh a zároveň se něco naučit?
  • Štve mě neustálé odmítání a chci to změnit?
  • Chci prožívat radost a vnitřní svobodu?
  • Chci a jsem ochotna pro to něco udělat?
  • Chci vědět prakticky co dělat když cítím odmítnutí?

Co o eBooku "ZASE ODMÍTNUTÍ? UŽ NE!" říkají čtenáři?

Tento eBook je skvělý, plný citů a sebepoznání. Tohle jsem vůbec nečekala. Přečetla jsem ho jedním dechem a musím říct, že je skvěle zpracovaný. Autorka přesně ví o čem píše. Nahlédnete nejen do jejího života , ale hlavně sami do sebe. Moc děkuji za napsání eBooku a těším se na další.
Monika Matlasováautorka projektu Masožravá exotika
Ebook jsem přečetla jedním dechem a moc se mi líbil. Líbilo se mi taky, že je to mé téma, taky tančím salsu, bachatu, zouk, kizombu a věčně jsem vymetala party a utančila snad všechny tanečníky tam (to já pro ně chodila). Je to čtivé, jak je to formou příběhu. Rady na závěr byly taky dobré. A k tomu pěkná báseň na závěr a citát. Vzhledově je hezký a čitelný. Doporučuji, stojí za přečtení.
Naďa Tumpachová- Caravan girltanečnice a cestovatelka www.nadatumpachova.cz
E-book jsem si stáhla ze zvědavosti. Ač s odmítnutím nemám zásadní problém, v e-booku jsem našla pár zajímavých tipů, jak to zvládat ještě lépe. Děkuji 🙂
Zuzana Janešíkováautorka projektu Životem s dětmi
Odmítnutí. Jedna z věcí, které jsem ve svém životě nechtěla, ale stejně tam bylo. Když jsem svého odmítavého démona porazila, Moniku jsem ještě neznala. Ale šla jsem na to stejně jako ona. Takže vám můžu potvrdit, že se v eBooku dozvíte, jak na to. Nejen skrze tanec, ale hlavně přes osobní příběh, který by mohl žít každý z nás. Přeji vám všem, ať toho svého odmítavého démona porazíte!
Kateřina Jandlováwww.katerinajandlova.cz