Stříhání jako rituál

Miluji kreativitu a stříhání vlasů nebo svatební účes je pro mě krásná, hravá tvořivost.

Je to rituál pouštění toho co už není potřeba se záměrem jak se chceme cítit. 

„Ne co prožíváme, ale jak pociťujeme to, co prožíváme vytváří náš osud.“

M.EBNER- ESCHENBACH

Stříhaní jako rituál? 

 • Co to znamená?
  Není to klasické stříhání jako když přijdete ke kadeřnici a řeknete tady u uší to chci zkrátit o 2 cm a vzadu mi to nechte delší. Naopak - je to rituál pouštění toho co už není potřeba se záměrem jak se chceme cítit, který během stříhání energeticky vkládám do vašich vlasů.
 • Co se bude dít?
  Než budeme stříhat a upravovat vlasy, popovídáme si. Zeptám se vás jak se vám daří, zda je něco ve vašem životě co už nechcete, co jste připraveni a chcete pustit nebo odevzdat nějakou těžkou situaci. Dle přání, ale není nutné. Pak přijde nejdůležitěší otázka: "Jak se chcete citít.?" To je potřeba abyste věděli. Chcete se cítit žensky, roštácky, jemně, sexy... atd. A už začínáme.. 🙂
 • Budu vědět dopředu jakou délku budu mít? Můžu si říct?
  Ano. Nemusíte se bát, že vezmu nůžky a začnu tvořit bez vašeho souhlasu. Během rozhovoru mě napadne jak by to mohlo vypadat a zkonzultujeme to. Když během stříhání mě příjde i jiná možnost nebo dle mého názoru podle kvality vlasů lepší varianta opět to s vámi zkonzultuji.
 • Můžu si přinést obrázek jak chci ostříhat?
  Ukázat mi ho můžete pro inspiraci, styl či představu. Ale už dávno nestříhám přesně podle obrázků, protože na obrázku vidíte modelku, která je upravená, namalovaná, načesaná, má svoje husté vlasy a vy máte třeba velmi jemné. Když ostříhám naprosto stejnou délku a střih dvěma odlišným osobám i účesy pak vypadají jinak. Někomu to slušet bude a někomu zase ne.
 • Kam mohu na tento rituál přijít?
  Nyní žiji v Praze. Přijedu za vámi a vše se bude odehrávat v pohodlí vašeho domova v Praze. Pokud bydlíte mimo Prahu a máte zájem o tento stříhací rituál, domluvte se s minimálně dalšími třemi kamarádkami, které by tento způsob také zajímal a já si ráda udělám výlet za vámi. Vše je na dohodě.
 • Jaká je cena?
  Cena stříhacího rituálu se pohybuje od 800,- do 1500,- podle délky vlasů, hustoty vlasů, času atd. takže dopředu vám to nemohu přesně říct. Částka za dopravu a čas strávený na cestě k vám a zpět se platí zvlášt.

info@sluncevsrdci.cz

+420 608 419 486